call_espinas
جستجو
فیلد های عمومی
جستجو در محتوا
جستجو در عناوین
دقیقا عین عبارت
فیلتر براساسدسته های محصولات
درب داخلی
درب لابی

درباره سپاهان دُر

سپاهان دُر با سابقه ای 15 ساله در تولید انواع مختلف درب های ساختمانی همچنین با الگو برداری و استفاده از دانش روز دنیا ، امروزه توانسته است ایرادات و مشکلات درب های ضد سرقت را در زمنه امنیت و زیبایی ظاهری رفع نماید و این صنعت را در ایران شکوفا و به عرصه جهانی معرفی نماید. سپاهان دُر توانسته است با توجه به سلیقه و نیاز مشتری تولیدات متفاوتی را بر اساس طرح و استحکام بالا تولید نماید .قابل ذکر است که از این رو یکی از خطوط تولید خود را به طرح های سفارشی طبق نظر مشتری اختصاص داده است و شما میتوانید طرح و رنگ و حتی ابعاد درب های خود را به راحتی انتخاب فرمایید .

امتیاز های سپاهان دُر

null

ارتباط منظم با مشتری

همکاران ما در سپاهان دُر ارتباطی گرم و دوستانه را از لحظه ورود مشتری به هر یک از شعبات ما ، انتخاب محصول ، ثبت سفارش ، ارسال محصول ، نصب و حتی بعد از تحویل کامل درب هم با مشتری برقرار می کنند .

null

ضمانت نامه ویژه و انحصاری سپاهان دُر

تمامی محصولات سپاهان دُر ، به خصوص درب های ضد سرقت از ضمانت نامه های خاصی برخوردار هستند که با توجه به متریال به کار رفته شده بین 3 تا 5 سال از طرف برند ما گارانتی میگردد .

null

تولید درب های ساختمانی در رده کیفیت جهانی

محصولات سپاهان دُر تحت نظر برند های اروپایی طراحی و تولید میگردد . و در پی این موضوع ، تمامی محصولات این برند قابل رقابت با سایر نمونه های خارجی میباشد .

معرفی تیم ما